Dobrodružství Allyster #2

6. dubna 2014 v 11:30 | Lavinia |  Povídky
Omlouvám se, že dlouho nebyl žádný "článeček" ale neměla jsem čas :( Tak vám to teda vynahradím, dám tady to vaše vytoužené pokračování na Allyster, enjoy! ;)


Učitel odešel a nechal Allyster stát u dveří. Všichni se na ni dívali, jakoby poprvé viděli holku s katanou za pasem. Chvíli na ni celá třída koukala, Allyster je pozdravila typickým "Ahoj!" ale pak se zase začali bavit mezi sebou a Allyster si nevšímali. Nevěděla, co má dělat, jestli má za nima jít a začít se s nimi bavit, nebo tam stát a čekat? Rozhodla se, že bude stát u dveří. Třída byla malá nato kolik lidí se tam má vlézt. Stěny byly opět natřeny fialovou barvou, ale stěny byly víc vybledlé. Omítka na stropě jen tak, tak držela po hromadě. Místnost měla několik stolů a hodně židlí, skříň a katedru pro učitele. Podlaha byla ošoupaná a okna poukazovala čísi okrasnou zahradu. Za pár dlouhých minut se konečně k Allyster otočila dívka s tmavými vlasama, které měla až po ramena. Měla hnědou sukni po kolena a bílou halenku s krátkými rukávy. Vyšla si to za Allyster, když přišla blíž, měla Allyster možnost si ji víc prohlídnout. Měla krémovou pleť a zelenomodrýma očima. Usmála se a řekla "Ahoj, ty jsi Allyster, že? Já jsem Ariwal." A podala Allyster ruku, potřásly si "Jo, to jsem" oplatila jí úsměv Allyster
"Můžeš mi říkat All, jestli chceš."
"Tak dobře, All. A jestli chceš, můžu tě představit ostatním a ukázat ti jak to tady chodí." Nabídla jí pomoc Ariwal. "Tak jo!" souhlasila Allyster. "A..co to máš za pasem?" ukázala na Ariwal na katanu.
"Tohle" Odvázala ji "je dvouruční katana." a povytáhla ji z pochvy.
"A na co ji máš? Přece tím nikoho nezabíjíš, že ne?!" Polekala se Ariwal.
"No…abych řekla pravdu, dneska mě v Knight Forest napadla puma a…"
"Cože?! Tebe napadla puma?" užasla Ariwal.
"Jo, ale to je na dlouho, tak provedeš mě tady?" zeptala se Allyster a zastrčila katanu do pochvy.
"Jo jo, málem jsem zapomněla, nejdřív tě představím holkám" popošla ke dvěma skoro stejným dívkám a poté je přivedla. "All, tohle Lael" Ukázala na vyšší dívku s černými vlasy skoro černé jako uhel, dlouhé nad ramena a s hnědými oči "a Leah." Ukázala na menší dívku s černými vlasy dlouhé po lopatky. Konce vlasů měla světlejší a oči měla modré, až se zdálo, že do fialova. Obě měly stejné šaty, které měly až ke kotníkům a měly dlouhý rukáv. Na konci lemu rukávů i šatů byly barevné ornamenty a kolem pasu měly černý pásek, který zdůrazňoval jejich vlasy, které na bílých šatech vypadaly nádherně. "Leah a Lael jsou sestry." Oznámila Ariwal, ikdyž to bylo na pohled hned jasné. Byly si podobné jako vejce vejci, jen ta délka vlasů a barva očí, ale jinak se nedaly rozeznat jedna od druhé. "Ahoj." řekly obě sestry současně. "Ahoj." Odpověděla Allyster a usmála se. Allyster se rozhlížela po třídě, bylo tam několik skupinek kluků a každý se bavil o něčem jiném. Ale Allyster zaujala holka s blond vlasy, která stála u otevřeného okna a ruku měla venku, ale nedalo se poznat, co to tam dělá. "Prosím tě, ta blondýna u okna, co to tam dělá?" zeptala se Allyster svých nových kamarádek. "To je Cthylla, no..ona lije vodu na děti, které jsou venku." Řekla jí Leah "Určitě se chceš zeptat, co dělají venku, že?" vzala jí otázku Lael a Allyster přikývla. "No, ony ty děti, které přijdou pozdě do školy tak je nechají venku." Řekla Leah a pak koukla na Lael aby dokončila větu "A ty, které nechodí vůbec pošlou do Forest of Fire.." a potom dodala šeptem "a už se nikdo nikdy nevrátil!" Allyster si myslela, že si zní dělají srandu, ale pohledy jejích kamarádek ji napovídal, že to myslím vážně.

Chcete dašlí díl? Komentuj a dej Ano! do ankety! ;))
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete #3 díl?

Ano!
Nope!

Komentáře

1 Arienai Arienai | 6. dubna 2014 v 12:27 | Reagovat

Hlavně piš dál :D

2 Bella Bella | 12. dubna 2014 v 17:40 | Reagovat

Určitě piš dál ;)

3 Bella Bella | 23. května 2014 v 19:19 | Reagovat

Ahoj, nominovala jsem tě na mém blogu na Liebster award. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama